fbpx
Logo Hair Me Up

Trudne przypadki

Trudne przypadki w salonie fryzjerskim — jak sobie z nimi radzić? Dowiesz się tego na kursie z dekoloryzacji dla zaawansowanych

Pracujesz w salonie fryzjerskim już od wielu lat i niejedno masz już za sobą? My, fryzjerki i fryzjerzy, wiemy, z czym wiąże się ta praca. 😉 Każdy klient jest inny, każda osoba ma inne potrzeby. Nie pomaga też to, że nasza praca uchodzi za prostą i nieskomplikowaną… Czyżby? Zebrałyśmy wszystkie trudne przypadki, z którymi spotkałyśmy podczas ponad lat fryzjerskiej kariery. Poznasz je na szkoleniu „Trudne przypadki” i nauczysz się, jak sobie z nimi poradzić. Gotowa/y?

Dlaczego warto zapisać się na szkolenie „Trudne przypadki”?

Stworzyłyśmy ten kurs specjalnie dla takich osób jak Ty — doświadczonych i szukających dalszego rozwoju. Chcemy przekazać Ci wiedzę opartą na naszych doświadczeniach z trudnymi przypadkami w salonie fryzjerskim. Z pewnością nie raz, nie dwa wyciągałaś klientki z opresji po domowej koloryzacji albo naprawiałaś pracę innego fryzjera. Na szkoleniu dowiesz się, jak ratować koloryzacyjne wpadki oraz jak ich unikać. Zapisz się na szkolenie „Trudne przypadki” i już zawsze stawaj do starcia z kolorami bez stresu i otrzymuj oczekiwany efekt.

Jak będziemy pracować na szkoleniu?

Na początku — teoria! Odświeżysz wiedzę z kolorymetrii, procesu rozjaśniania, zasad koloryzacji oraz repigmentacji włosów.

Po krótkim wykładzie przechodzimy do działania:

 • ćwiczysz dobieranie mieszanek farb
 • poznajesz techniki nakładania produktów koloryzacyjnych na włosy  

Potem — praktyka! Dużo praktyki. Zmierzymy się z trudnymi przypadkami kolorystycznymi, zaplanujemy etapy pracy oraz przećwiczymy precyzję w nakładaniu produktów. Nie będzie łatwo, ale będzie warto! Sama powiesz to po szkoleniu. 🙂

Czy „Trudne przypadki” to szkolenie dla mnie?

Zastanawiasz się, czy zapisać się na to szkolenie? Martwisz się, czy dasz sobie radę na kursie dla zaawansowanych? A może myślisz, że jesteś za bardzo doświadczona w koloryzacji, aby nauczyć się czegoś nowego? Sprawdźmy, czy to szkolenie jest dla Ciebie.

Szkolenie jest dla Ciebie, gdy…:

 • pracujesz w salonie fryzjerskim już od kilku lat, ale wciąż zdarzają Ci się sytuacje, w których nie wiesz, co zrobić
 • stosujesz zasady kolorymetrii, rozjaśniania, koloryzacji i repigmentacji włosów na co dzień, ale robisz to tak machinalnie, że potrzebujesz przypomnienia
 • chcesz nauczyć się dzielić pracę na etapy i stworzyć plan postępowania w trudnych sytuacjach
 • lubisz to, co robisz, ale zdarzają się takie przypadki kolorystyczne, które doprowadzają Cię do szału — chcesz przejść przez rozjaśnianie, repigmentację i wyrównanie koloru pod okiem fachowca, który doradzi, jak najlepiej sobie z tym poradzić
 • doszkalasz się regularnie, ale od jakiegoś czasu na szkoleniach słyszysz tylko to, co już wiesz — poszukujesz kursu z wiedzą dla zaawansowanych

 

Powyższe stwierdzenia opisują Cię? To znaczy, że „Trudne przypadki” to szkolenie dla Ciebie.

strzałka hairmeup-2

Szkolenie nie jest dla Ciebie, gdy…:

 • dopiero zaczynasz przygodę z fryzjerstwem — znasz podstawy koloryzacji i kolorymetrii, ale wciąż się doszkalasz

Dopiero zaczynasz, więc to nie jest szkolenie dla Ciebie. Sprawdź nasze pozostałe szkolenia, w których nauczysz się kolorymetrii, rozjaśniania, koloryzacji i repigmentacji włosów od A do Z. I w teorii, i w praktyce.

 

Sprawdź nasze szkolenia indywidualne, w których przechodzimy z Tobą krok po kroku przez proces koloryzacji lub tworzenia upięć. Podrzucimy Ci wskazówki, które warto zastosować.

Ile kosztuje udział w szkoleniu?

Myślisz, że zaawansowany kurs musi być drogi? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Udział w „Trudnych przypadkach” kosztuje tylko 1290 zł netto. Dostajesz zaawansowaną wiedzę w cenie podobnej do podstawowych kursów! A w niej:

 • aż 8 godzin wiedzy i praktyki
 • wykład z kolorymetrii, procesu rozjaśniania, zasad koloryzacji oraz repigmentacji włosów
 • praca z modelkami
 • gwarancja efektów — osoba prowadząca doradza, jak pracować, aby osiągnąć profesjonalny efekt
 • przerwa obiadowa: posiłek w cenie oraz przestrzeń do nawiązania kontaktów z osobami z branży

 

Brzmi dobrze? Zapisz się na szkolenie, liczba miejsc w grupie jest ograniczona!

Strona korzysta z plików cookies. Są to pliki pozwalające na korzystania z narzędzi analitycznych, marketingowych oraz społecznościowych.
Rozumiem i akceptuję