Poznaj nas

Hair Me Up to miejsce, w którym zaopiekujemy się Twoimi włosami i doradzimy Ci jak dbać o nie samodzielnie.
Jako stylistki z wieloletnim doświadczeniem połączyłyśmy siły i kreatywność, by stworzyć przestrzeń wyjątkową.
Praca jest naszą pasją, oddajemy się jej z wielką przyjemnością i poświęceniem aż do finalnego odgłosu nożyczek i ostatniego szumu suszarki.

Pracujemy na kosmetykach renomowanych marek takich jak Davines i Olaplex.

Mieścimy się w samym sercu Krakowa, w mieszkaniu usytuowanym w zabytkowej kamienicy przy ulicy Grodzkiej, gdzie kultura i tradycja łączą się z nowoczesnym podejściem do fryzjerstwa, a dodatkowo zapewniają unikalny klimat i wyjątkowo ciepłą atmosferę.

Przyjdź i przekonaj się, że to miejsce dla Ciebie!

Zarezerwuj

Zespół

Anna Adamczuk

Anna Adamczuk

Dla kariery stylistki porzuciła studia na wydziale chemicznym Politechniki Krakowskiej. Najlepiej odnajduje się w koloryzacjach i podczas kontrolowanego chaosu sesji zdjęciowych oraz pokazów mody. Sama o sobie mówi, że urodziła się po to, by spełniać marzenia ludzi o włosach idealnych. O marzeniach może opowiadać wiele, bo od dziecka z głową w chmurach mocno stąpa po ziemi i konsekwentnie realizuje każde, które jej się wyśni. W wolnych chwilach dużo czyta i podróżuje. Miłośniczka zwierząt i kuchni wegetariańskiej, muzyki i mody z lat 80 i 90, a także kultury i kinematografii bałkańskiej. Jej poprzednie dziecko możecie kojarzyć jako The Messy Head Hospital.

Zarezerwuj termin
Anya Ganea

Anya Ganea

Anya pochodzi z Rumunii, lecz długo szukała swojego miejsca na ziemii. Mieszkała w Grecji, Wielkiej Brytanii i USA, a podróżując poznawała języki obce. Pięć lat temu zamieszkała w Polsce i okazało się, że to właśnie to. Studiowała finanse i bankowość, ale pociąg do włosów przejął górę. Zdobywała swoje fryzjerskie umiejętności w Rumunii, Holandii i Anglii. Lubi wyznaczać sobie ambitne cele i dążyć do ich realizacji. W upięciach i fryzurach ślubnych odnalazła swoją największą pasję. W branży ślubnej realizuje się zarówno w codziennej pracy, jak i przy tworzeniu sesji zdjęciowych. Jej marzeniem było stworzenie swojego salonu, spełniła je otwierając Hair Me Up razem z Anią i Sylwią. Mieszka daleko od domu, ale w swoich współpracownikach odnalazła drugą rodzinę. Anya ma pieska Charliego, lubi podróżować i chciałaby zwiedzić każdy zakątek świata.

Zarezerwuj termin
Sylwia Sarat

Sylwia Sarat

Jedna z trzech założycielek Hair Me Up. Po wielu latach zdobywania doświadczenia i zaufania klientów spełniła swoje marzenie o otwarciu własnego salonu. Fryzjerstwo to jej pasja, życiowe powołanie oraz sposób na siebie. Stale poszerza wiedzę w najlepszych akademiach fryzjerskich. Umiejętności zdobywała pracując w renomowanych salonach, kocha wyzwania. Fascynuje ją koloryzacja i jest to dziedzina, w której najlepiej się odnajduje. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie, analizując jego typ urody oraz sposób bycia. Prywatnie miłośniczka zwierząt, egzotycznych podróży , starych samochodów oraz mody z lat 80. i 90.

Zarezerwuj termin
Ania Śliwa

Ania Śliwa

Jej największą motywacją jest zadowolenie klienta, a także ludzie, z którymi pracuje. Romantyczne fale i pastelowy blond to ideał stylizacji Ani. Śmiało można powiedzieć, że to ekspertka od blondów! Pracę w naszym salonie rozpoczęła niedawno, ale zadomowiła się już na dobre. Jak sama mówi, uważa to za kolejny inspirujący rozdział w swojej karierze, który przyniesie na pewno wiele dobrego. Prywatnie mama 5-letniego Igora i (jak każda z nas) miłośniczka piesków!

Zarezerwuj termin
Nikola Pawlak

Nikola Pawlak

Jej pasja do fryzjerstwa zaczęła się, gdy była nastolatką. Na wycieczkach szkolnych od samego rana czesała wszystkie koleżanki. I mimo, że początkowo miała być dietetykiem, już wtedy wiedziała, że stylizacja włosów to coś, co sprawia jej wielką przyjemność i chciałaby to robić do końca życia. Tak też zamiłowanie do fryzjerstwa wygrało z magistrem i rozpoczęła się przygoda. Pierwsze kroki stawiała w salonach w Szczecinie, następnie w Krakowie, potem w Warszawie, gdzie najmocniej rozwinęła skrzydła. Najlepiej czuje się w koloryzacjach. Najważniejsze w pracy jest dla niej zadowolenie klienta. Uwielbia, gdy klientki wychodzą z uśmiechem na twarzy i idealnym kolorem na głowie. Kocha klasykę, bo ona nigdy nie wyjdzie z mody. W wolnym czasie biega po lumpeksach i przerabia ciuchy. Jej hobby to wszelkie DIY.

 

Zarezerwuj termin
Strona korzysta z plików cookies. Są to pliki pozwalające na korzystania z narzędzi analitycznych, marketingowych oraz społecznościowych.
Rozumiem i akceptuję