fbpx
Logo Hair Me Up
Umów wizytę
Zobacz
Hair me up

Poznaj nas

Poznaj
nas

O Hair Me Up

Hair Me Up to salon fryzjerski w Krakowie, ale także stacjonarny i internetowy sklep z kosmetykami do włosów. Jesteśmy również akademią i prowadzimy szkolenia fryzjerskie. Chcemy zapewnić najlepszą opiekę nad Waszymi włosami w miłej atmosferze i w przytulnym wnętrzu, tak, by czas spędzony u nas był przyjemnością. 

W naszym salonie przy ulicy Basztowej spotkacie Stylistów, którzy w swojej pracy łączą doświadczenie z pasją i kreatywnością oraz indywidualnym podejściem do klienta. Lubimy z Wami rozmawiać, poznawać potrzeby dotyczące usług, doradzać i szukać idealnych rozwiązań do domu. W Hair Me Up stawiamy na nowoczesne fryzjerstwo ujęte przez pryzmat zdrowia włosa. A tego wszystkiego doświadczycie w magicznym wnętrzu zabytkowej kamienicy gdzie tradycja i kultura łączą się z nowoczesnym designem.

 

Pracujemy na kosmetykach takich marek jak Davines, Farmagan, Evo i Olaplex, ponieważ stawiamy na produkty wysokiej jakości. Od 2023 roku Hair Me Up jest Oficjalnym Ambasadorem Olaplex.
Przyjdź i przekonaj się, że to miejsce dla Ciebie!

Nasz zespół

ANNA

EDUKATORKA

Dla kariery stylistki porzuciła studia na wydziale chemicznym Politechniki Krakowskiej. Najlepiej odnajduje się w koloryzacjach i podczas kontrolowanego chaosu sesji zdjęciowych oraz pokazów mody. Sama o sobie mówi, że urodziła się po to, by spełniać marzenia ludzi o włosach idealnych. O marzeniach może opowiadać wiele, bo od dziecka z głową w chmurach mocno stąpa po ziemi i konsekwentnie realizuje każde, które jej się wyśni. W wolnych chwilach dużo czyta i podróżuje. Miłośniczka zwierząt i kuchni wegetariańskiej, muzyki i mody z lat 80 i 90, a także kultury i kinematografii bałkańskiej. Jej poprzednie dziecko możecie kojarzyć jako The Messy Head Hospital, a dziś jako jedna z właścicielek zajmuje pozycję Starszej Stylistki i Edukatora w naszym salonie.

ANYA

EDUKATORKA

Anya pochodzi z Rumunii, lecz długo szukała swojego miejsca na ziemii. Mieszkała w Grecji, Wielkiej Brytanii i USA, a podróżując poznawała języki obce. Siedem lat temu zamieszkała w Polsce i okazało się, że to właśnie to. Studiowała finanse i bankowość, ale pociąg do włosów przejął górę. Zdobywała swoje fryzjerskie umiejętności w Rumunii, Holandii i Anglii. Lubi wyznaczać sobie ambitne cele i dążyć do ich realizacji. Starsza Stylistka i Edukator. W upięciach i fryzurach ślubnych odnalazła swoją największą pasję. W branży ślubnej realizuje się zarówno w codziennej pracy, jak i przy tworzeniu sesji zdjęciowych. Jej marzeniem było stworzenie swojego salonu, spełniła je otwierając Hair Me Up razem z Anną i Sylwią. Anya ma pieska Charliego, lubi podróżować i chciałaby zwiedzić każdy zakątek świata.

SYLWIA

EDUKATORKA

Jedna z trzech założycielek Hair Me Up. Po wielu latach zdobywania doświadczenia i zaufania Klientów, spełniła swoje marzenie o otwarciu własnego salonu. Mistrzyni koloryzacji, Starsza Stylistka, główny Edukator w naszej Akademii. Fryzjerstwo to jej pasja, życiowe powołanie oraz sposób na siebie. Stale poszerza wiedzę w najlepszych akademiach fryzjerskich całego świata. Umiejętności zdobywała pracując w renomowanych salonach, kocha wyzwania. Fascynuje ją koloryzacja i jest to dziedzina, w której najlepiej się odnajduje. Do każdego Klienta podchodzi indywidualnie, analizując jego typ urody oraz sposób bycia. Prywatnie miłośniczka zwierząt, egzotycznych podróży, starych samochodów oraz mody lat 90.

ANIA

EDUKATORKA

Stylistka, której największą motywacją jest zadowolenie klienta, a także ludzie, z którymi pracuje. Od dziecka wiedziała, że fryzjerstwo będzie jej sposobem na życie. Romantyczne fale i pastelowy blond to ideał stylizacji Ani. Śmiało można powiedzieć, że to ekspertka od blondów! Pracę w naszym salonie rozpoczęła ponad rok temu i zadomowiła się już na dobre. Jak sama mówi, uważa to za kolejny inspirujący rozdział w swojej karierze, który przyniesie na pewno wiele dobrego. Prywatnie mama Igora i (jak każda z nas) miłośniczka piesków! Kocha tańczyć, a w wolnym czasie hoduje własne warzywa i uwielbia robić z nich przetwory.

NIKOLA

STARSZA STYLISTKA

Jej pasja do fryzjerstwa zaczęła się, gdy była nastolatką. Na wycieczkach szkolnych od samego rana czesała wszystkie koleżanki. I mimo, że początkowo miała być dietetykiem, już wtedy wiedziała, że stylizacja włosów to coś, co sprawia jej wielką przyjemność i chciałaby to robić do końca życia. Tak też zamiłowanie do fryzjerstwa wygrało z magistrem i rozpoczęła się przygoda. Stylistka, która pierwsze kroki stawiała w salonach w Szczecinie, następnie w Krakowie, a potem w Warszawie, gdzie najmocniej rozwinęła skrzydła. Najlepiej czuje się w koloryzacjach. Najważniejsze w pracy jest dla niej zadowolenie Klienta. Uwielbia, gdy ludzie wychodzą z uśmiechem na twarzy i idealnym kolorem na głowie. Kocha klasykę, bo ona nigdy nie wyjdzie z mody. W wolnym czasie biega po lumpeksach i przerabia ciuchy. Jej hobby to wszelkie DIY.

ALICJA MARYNCZAK

STARSZA STYLISTKA

Alicja po ukończeniu studiów animacji kultury w Lublinie, podjęła decyzję o przebranżowieniu, a po 3 latach pracy w nowej dziedzinie – o przeprowadzce do Krakowa. Padło na włosy, ponieważ zawsze ją do tego ciągnęło. Najmocniejszą stroną tej Młodszej Stylistyki są balejaże na foliach, technika air-touch oraz upięcia. Uwielbia wydobywać naturalne piękno u każdej swojej Klientki. Największą satysfakcję czuje, gdy Klientka widzi „nową wersję siebie”. Alicja kocha podróżować, poznawać nowe miejsca i jeść pyszne rzeczy. W codziennych czynnościach zawsze towarzyszy jej muzyka, dlatego też lubi jeździć na festiwale i chodzić na koncerty.

NIKODEM

STYLISTKA

Po ukończeniu 3-letniej szkoły zawodowej w Tarnowie o profilu Fryzjer, podjął decyzję o zmianie miejsca zamieszkania na nasz urokliwy Kraków. Fryzjerstwo czuł w rękach odkąd pamięta, a w kontakcie z Klientem czuje się świetnie, zwłaszcza widząc uśmiech przy efekcie końcowym. Przez 5 lat swojej kariery doszkalał się nieustannie, by być jeszcze lepszym. W swojej pracy najlepiej czuje się we wszelkich technikach balejażu. Natomiast jeżeli nie ma go w salonie, łapie relaks na siłowni lub w dobrej knajpie. Często spaceruje, a wolny czas lubi spędzić poza domem. Jego drugą miłością jest natura, a zachody słońca to ulubiona część dnia Nikodema.

KINGA

STYLISTKA

Po ukończeniu 3-letniej szkoły zawodowej w Tarnowie o profilu Fryzjer, podjął decyzję o zmianie miejsca zamieszkania na nasz urokliwy Kraków. Fryzjerstwo czuł w rękach odkąd pamięta, a w kontakcie z Klientem czuje się świetnie, zwłaszcza widząc uśmiech przy efekcie końcowym. Przez 5 lat swojej kariery doszkalał się nieustannie, by być jeszcze lepszym. W swojej pracy najlepiej czuje się we wszelkich technikach balejażu. Natomiast jeżeli nie ma go w salonie, łapie relaks na siłowni lub w dobrej knajpie. Często spaceruje, a wolny czas lubi spędzić poza domem. Jego drugą miłością jest natura, a zachody słońca to ulubiona część dnia Nikodema.

MAGDALENA MUROWAŃSKA

MŁODSZA STYLISTKA

Filolożka francuska i magistra zarządzania, która porzuciła pracę w zawodzie by móc uszczęśliwiać innych (i siebie) pracą nad pięknymi włosami. Swoją pracę w Hair Me Up zaczęła od roli asystentki a obecnie jest Młodszą Stylistką i zastępcą menadżerki salonu. Poza pracą w salonie lubi stylizować włosy na sesjach zdjęciowych, zajmuje się też pisaniem artykułów na naszego bloga. Nie boi się wyzwań, dlatego jeździ po Krakowie rowerem, choć uwielbia motoryzację. Ma słabość do francuskich serów, teatru i zwierzaków, próbuje zapewnić komfortowe życie dwóm kotkom.

Przyjdź i przekonaj się, że to miejsce dla Ciebie!

Umów wizytę
Tymczasem u nas na Instagramie

Marki w naszym salonie i sklepie