fbpx
Logo Hair Me Up
Umów wizytę
Zobacz
Hair me up

Akademia

Akademia
Hair Me Up

O Akademii

Akademia Hair Me Up narodziła się w wyniku chęci dzielenia się z innymi naszym wieloletnim doświadczeniem. Jako założycielkom salonu na Basztowej udało się nam spełnić marzenia o zagłębieniu się we fryzjerstwo na wysokim poziomie i o rozwinięciu działalności. Teraz, jako certyfikowana instytucja szkoleniowa, dokładamy sił, aby spełniły się również Wasze!

Zakres szkoleń fryzjerskich w naszej Akademii jest naprawdę szeroki, ponieważ każda z Edukatorek specjalizuje się w innej dziedzinie. Nasze umiejętności zdobyłyśmy zarówno same uczestnicząc w szkoleniach jak i ćwicząc i udoskonalając poznane techniki w praktyce. Dlatego wszystko, co przekazujemy na spotkaniach z kursantami, same stosujemy na co dzień w pracy. I tak z Sylwią możecie zagłębić się w meandry koloryzacji od strony teoretycznej jak i praktycznej. Ania Adamczuk odsłoni przed Wami tajniki prezentowania się w social mediach oraz pracy na sesjach zdjęciowych. Fryzury i upięcia ślubne również nie będą miały przed Wami tajemnic, gdy zdecydujecie się na spotkanie z Anyą. Do grona Edukatorek dołączyła Ania Śliwa, która będzie przerabiać z Wami trudną sztukę rozjaśniania na folii.

 

Szkolenia w Hair Me Up to szansa na zdobycie nowych umiejętności, które pozwolą Ci zaskoczyć dotychczasowych klientów i przyciągnąć nowych. Brzmi dobrze? Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dostępne szkolenia

Wybierz rodzaj szkolenia

Opinie o szkoleniach

Oto kilka opinii Kursantów, którzy odwiedzili już naszą Akademię

“Szkolenie z Anya było genialne. Na pewno tam wrócę na kolejne szkolenia ale nie tylko. Na pewno skorzystam z usług oferowanych w salonie. Bardzo profesjonalne miejsce z super atmosferą. Cała ekipa salonu bardzo pozytywna, salon stylowy. Dobra energia!”

“Polecam szkolenia . Pracuje w zawodzie 15 lat i niewiele rzeczy jest mnie w stanie zaskoczyć. Czas spędzony na szkoleniu był produkywny i przyjemny. Szczerze Polecam”

“Polecam wszystkim szkolenie z koloryzacji z wolnej ręki u Ani! Super podejście jako szkoleniowec🙂Wszystko jasno i spokojnie wytłumaczone w miłej atmosferze, a także mnóstwo wiedzy, którą można wykorzystać w pracy z klientem polecam!”

“Polecam z całego serca szkolenia w HAIR ME UP, byłam na szkoleniu z refleksów i szczerze je rekomenduje. Sylwia przekazuje wiedzę bardzo dokładnie i cierpliwie. Super atmosfera jeszcze raz polecam!”

“Ostatnio miałam przyjemność wziąć udział w szkoleniu ,techniki refleksów w koloryzacji, jestem okropnie zadowolona z tego jak w miłej i przyjemnej atmosferze zostało przeprowadzone to szkolenie Pani Ania wszystko jasno i przejrzyście nam tłumaczyła przez co szybko przyswajałam wiedzę która mi przekazywała . Było super!”

“Skorzystałem ze szkolenia z technik koloryzacji z Sylwią i jestem bardzo zadowolony . Super podejście jako instruktor i dużo nowej wiedzy. Na pewno zdobytą wiedzę wykorzystam w praktyce. Bardzo polecam <3”

FAQ

Zobacz, o co najczęściej
pytają nas przyszli Kursanci

Gdzie mogę zobaczyć efekty pracy Edukatora?

Nasze stylizacje włosów na bieżąco udostępniamy na Instagramie i na Facebooku - zachęcamy do zaglądania na nasze profile.

Czy w czasie szkolenia jest przewidziana przerwa obiadowa?

Tak, każda osoba ma zagwarantowany obiad w cenie szkolenia.

Czy podczas szkolenia pracujemy na główkach czy na modelkach?

To zależy od rodzaju szkolenia. Na szkoleniach dotyczących koloryzacji i upięć pracujemy z modelkami, natomiast strzyżenia wykonujemy na główkach.

Ile trwa szkolenie?

Każde szkolenie trwa 8 godzin zegarowych.

Jak dostać dofinansowanie?

Dobre pytanie! Zapraszamy do zapoznania się z zakładką o dofinansowaniach.

Ile koloryzacji wykonam na szkoleniu?

Każda osoba otrzyma jedną modelkę i wykona podczas szkolenia jedną indywidualną koloryzację.

Na jakich produktach pracujemy podczas szkolenia z koloryzacji?

Produktach Evo oraz Davines - są to sprawdzone marki, na których pracujemy na codzień.

Jakie sprzęty mam ze sobą zabrać na szkolenie?

Weź ze sobą suszarkę, szczotki (okrągłe i płaskie), grzebienie (szpikulec i do strzyżeń), klamerki, lokówkę i prostownicę.

Ile będzie fryzur/koloryzacji/strzyżeń pokazowych, zanim zaczniemy pracę własną?

Znowu – to zależy  Na szkoleniu z fryzur będą 2 upięcia pokazowe, na szkoleniach dotyczących koloryzacji i strzyżeń w planie jest jeden pokaz.

Jak duże grupy są przewidziane i ilu edukatorów jest z nami podczas szkolenia?

Pracujemy w kameralnych grupach – maksymalnie 5 osób. Chcemy każdemu z Was poświęcić trochę czasu osobiście. Na szkoleniach indywidualnych pracujemy 1:1, na grupowych będzie jeden lub dwóch edukatorów.

Marki w naszym salonie i sklepie