fbpx
Logo Hair Me Up

Akademia

O nas

     
Cześć! Tutaj założycielki, Starsze Stylistki i Edukatorki z Hair Me Up – Anya, Anna i Sylwia. Droga do Hair Me Up była kręta i wyboista – wiodła dookoła świata, przez kilka kierunków studiów i wiele szkoleń branżowych. Ale było warto!  Zakładając salon Hair Me Up, spełniłyśmy nasze marzenia. Teraz dokładamy sił, aby spełniły się również Wasze! W Akademii przekazujemy Wam sprawdzoną wiedzę. Sylwia dba, aby kursanci i kursantki nie wyszli ze szkolenia bez odpowiedzi na pytania dotyczące koloryzacji. Fryzury i upięcia ślubne również nie będą miały przed Wami tajemnic, gdy zdecydujecie się na spotkanie z Anyą. Ania zaś odsłoni przed Wami tajemnice social mediów – dzięki nim zyskacie na popularności i rozkręcicie swój biznes! Teraz zapraszamy Cię na nasze szkolenia – pokażemy Ci, jak zdobyć nowe umiejętności, które wyszlifują Twój warsztat, zachwycą klientów i przyciągną nowych. Wchodzisz w to?

Dostępne szkolenia

Zastanawiasz się jaką wiedzę warto zdobyć? Chcesz się doskonalić w stylizacyjnym fachu? A może zastanawiasz się, jak dotrzeć z cudami, które tworzysz na głowie, do ludzi? Jesteś w idealnym miejscu! Wiemy jak robić i włosy, i sociale. Chętnie Ci pokażemy – chcesz? Poznaj szkolenia, które trzeba odbyć, aby zostać najlepszym fachowcem w branży beauty.

Dofinansowania do szkoleń

Dofinansowania do szkoleń

Masz ochotę na szkolenie z nami? Już niedługo tutaj sprawdzisz, jak możesz zdobyć dofinansowanie i wziąć w nim udział w niższej cenie. Nie obawiaj się zawiłych formalności – przeprowadzimy Cię przez cały proces krok po kroku!

Przygotowujemy dla Ciebie coś specjalnego – stay tuned!  

Opinie o szkoleniach

Sprawdź w Googlach i na Instagramie co piszą o szkoleniach Kursanci, którzy już odwiedzili naszą Akademię.

FAQ

Masz pytania? Wpadnij po odpowiedź:
Zerknij na nasz Instagram i Facebook – na bieżąco udostępniamy tam nasze prace.
Tak, każda osoba ma zagwarantowany obiad w cenie szkolenia.
To zależy od rodzaju szkolenia. Na szkoleniach dotyczących koloryzacji i upięć pracujemy z modelkami, natomiast strzyżenia wykonujemy na główkach.
Każde szkolenie trwa 8 godzin zegarowych.
Dobre pytanie! Zapraszamy do zapoznania się z zakładką o dofinansowaniach.
Każda osoba wykona podczas szkolenia jedną koloryzację.
Będziemy korzystać z produktów sprawdzonych marek Evo oraz Davines.
Weź ze sobą suszarkę, szczotki (okrągłe i płaskie), grzebienie (szpikulec i do strzyżeń), lokówkę i prostownicę.
Pracujemy indywidualnie – na zakończenie szkolenia każdy będzie mógł pochwalić się efektem własnej pracy.
Znowu – to zależy 🙂 Na szkoleniu z fryzur będą 2 upięcia pokazowe, na szkoleniach dotyczących koloryzacji i strzyżeń w planie jest jeden pokaz.
Pracujemy w kameralnych grupach – maksymalnie 5 osób. Chcemy każdemu z Was poświęcić trochę czasu osobiście.
Na szkoleniach indywidualnych pracujemy 1:1, na grupowych będzie jeden lub dwóch edukatorów.
Strona korzysta z plików cookies. Są to pliki pozwalające na korzystania z narzędzi analitycznych, marketingowych oraz społecznościowych.
Rozumiem i akceptuję