20.02.2024
pielęgnacja

Jako, że Hair Me Up nie zatrzymuje się ani na chwilę, to już niedługo przedstawimy Wam nasze nowe dziecko, które powstaje z myślą o Was – sklep online z kosmetykami i akcesoriami do włosów. Dokonujemy ostatnich szlifów, by najlepsza pielęgnacja była jeszcze bliżej Was. Dzień wielkiego otwarcia coraz bliżej, dlatego poniżej publikujemy kilka słów o tym skąd pomysł ten się wziął i czym nasz sklep będzie się wyróżniać.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez HAIR ME UP • salon • akademia • sklep • blog (@hairmeup.pl)

Profesjonalna pielęgnacja włosów na co dzień

Podstawą filozofii, którą wyznajemy w Hair Me Up jest właściwa i jakościowa pielęgnacja, zarówno włosów jak i skóry głowy. Od początku naszego działania rozmawiamy z Wami o dbaniu o włosy indywidualnie jak i edukujemy na ten temat poprzez treści, jakie publikujemy. Każdą waszą wizytę traktujemy jako okazja do zaoferowania waszym głowom choćby odrobiny czułości w postaci pielęgnacji odpowiednim szamponem i odżywką. Opowiadamy jak korzystać z produktów, które polecamy byście mogli wyciągnąć z nich dla siebie jak najwięcej. Świadoma pielęgnacja włosów jest naszą misją i chcemy wynieść ją na kolejny poziom.

Sklep Hair Me Up wersja 2.0, czyli spotkanie w sieci

Stacjonarna sprzedaż kosmetyków jest integralną częścią naszej codziennej pracy. Lubimy wam doradzać, pokazywać produkty i staramy się w przyjazny sposób je eksponować w salonie, abyście swobodnie po nie sięgali i zapoznawali się z nimi. Zdajemy sobie jednak sprawę, że zazwyczaj gdy kończy się kosmetyk lub gdy potrzebujecie zupełnie nowego produktu do włosów, nie jest Wam po drodze, by specjalnie podjechać do Hair Me Up po jedną butelkę szamponu. Dlatego jakiś czas temu na Instagramie zapytaliśmy, czy chcielibyście mieć dostęp do naszego sklepu w wersji online. Zdecydowana większość odpowiedziała, że jak najbardziej. To uruchomiło machinę i niedługo potem wystartował nasz pilotażowy projekt wysyłek do domu produktów zamówionych mailowo czy przez Instagram. Okazało się, że pomimo tak manualnej formy zamawiania, każdego tygodnia przygotowywaliśmy kilkanaście paczek. Otrzymywaliśmy od Was wiadomości, że cieszycie się, że możecie sobie domówić brakujące produkty pomiędzy wizytami. To doświadczenie dodało nam skrzydeł do dalszej pracy i tak rozpoczęły się przygotowania do postawienia sklepu internetowego z prawdziwego zdarzenia, który na dniach otworzy swoje podwoje.

Zakupy kosmetyków do włosów online w stylu Hair Me Up

Czujemy ekscytację związaną z nadchodzeniem tego nowego rozdziału w naszej działalności. To odważny krok, jesteśmy jednak przekonani o sensie tego, co robimy, ponieważ w projekcie sklepu udało się nam zawrzeć pryncypia naszego działania, czyli świadomą pielęgnację i jej indywidualny dobór. Filtrowanie produktów na stronie zaprojektowaliśmy w taki sposób, żeby można było wyszukiwać najlepsze propozycje po rodzaju włosów lub problemie, któremu chcesz przeciwdziałać, jak np. puszenie się. W momencie gdy szukasz dla siebie czegoś nowego łatwiej trafisz na produkt, który będzie odpowiadać Twoim potrzebom, natomiast gdy pamiętasz, że “kiedyś używałaś takiego fioletowego szamponu Davinesa na puszenie”, szybciej znajdziesz to, czego szukasz.

Jako, że przede wszystkim oferujemy usługi fryzjerskie, na bieżąco wykorzystujemy produkty, które sprzedajemy. Ponadto jesteśmy małą firmą i nie posiadamy dużych stanów magazynowych, więc produkty, które oferujemy nie stoją długo w oczekiwaniu na zakup. Oznacza to, że czas od wyprodukowania kosmetyku do jego trafienia do Waszych domów jest relatywnie krótki w porównaniu do łańcuchów dostaw w dużych sieciach handlowych. Zawdzięczamy to także bezpośredniemu kontaktowi z oficjalnymi dystrybutorami wszystkich producentów kosmetyków, na których pracujemy. Dzięki temu nasze produkty są opatrzone certyfikatami oryginalności. W naszej ofercie na ten moment znajdziecie kosmetyki od Davines, Evo oraz Olaplex, ale już poszukujemy kolejnych marek do współpracy.

Hair Me Up to salon fryzjerski, chcemy więc docenić naszych Klientów, którzy korzystają z usług. Chcemy, abyście sięgali do zaufanego źródła kosmetyków, nie eksperymentowali z produktami niskiej jakości, bo skończyła się Wam odżywka pomiędzy wizytami. Bo zdrowe włosy dla Was to łatwiejsza praca dla nas i piękniejsze efekty dla obu stron. Dlatego też, specjalnie dla naszych Klientów i Obserwujących uruchomimy program punktowy i zniżkowy, który będzie nagradzał za kontynuację zakupów w Hair Me Up. A w razie jakichkolwiek wątpliwości co do wyboru produktów, pamiętajcie, że możecie się z nami skontaktować i poprosić o konsultację. Nasi styliści chętnie podzielą się swoją wiedzą i doradzą produkt najlepiej odpowiadający właśnie waszym potrzebom.

Mamy też dla was niespodziankę, ponieważ, by uczcić otwarcie naszego sklepu, przygotowaliśmy coś wyjątkowego. Do sprzedaży trafi limitowana seria jedwabnych gumek do włosów naszej produkcji!Wszystkie zostały stworzone z ekskluzywnych i limitowanych materiałów, pozostałych z kolekcji Macieja Zienia. Dzięki temu Wasza stylizacja włosów będzie mogła w pełni nosić miano “by Hair Me Up”. Ponadto do pierwszych 20 zamówień powyżej 300 zł powędruje piękna jedwabna gumka o wartości 59 zł w prezencie! <3

profesjonalne kosmetyki do włosów, profesjonalne kosmetyki fryzjerskie, kosmetyki Evo
kosmetyki Olaplex, pielęgnacja Evo, pielęgnacja Olaplex, pielęgnacja Davines, jedwabne gumki do włosów, jedwabna scrunchie, Maciej Zień