20.02.2024
moda
ślub

Gorący czas ślubny rozhulał się w najlepsze… Sezon w pełni, a co za tym idzie – przyszłe Panny Młode czekają przygotowania oraz wybory, które nie zawsze bywają łatwe. Postanowiłam przybliżyć Wam kilka ważnych kwestii, na które warto zwrócić uwagę podczas planowania swojej stylizacji.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez HAIR ME UP (@hairmeup.krakow)


CZY WARTO IŚĆ ZA MODĄ PRZY WYBORZE FRYZURY ŚLUBNEJ?

Nie! Przy wyborze fryzury należy kierować się indywidualnymi kwestiami. Nie zawsze to, co jest obecnie na topie, pasuje do stylu wesela, a przede wszystkim do Twoich osobistych potrzeb czy też gatunku włosa. Nawet jeśli wybrana fryzura będzie robiona na wzór upięć sprzed lat, najważniejsze jest to, aby podczas zabawy czuć się w niej dobrze i swobodnie. Pamiętaj, że to Twoje własne wesele i to Twoje upodobania są najważniejsze.

INSPIRACJE FRYZUR ŚLUBNYCH PRZY FRYZURZE PRÓBNEJ

Ważne jest aby elastycznie podchodzić do fryzury, którą wybrałyśmy. Czasem niewielka zmiana sprawi, że przyszła Pani Młoda poczuje się w niej lepiej niż w kopii zdjęcia z Instagrama. Dobrze jest przygotować kilka zdjęć upięć, które będą nas głównie inspirować, wcześniej obierając sobie przewodni styl tak, aby zdjęcia były do siebie zbliżone, pamiętając jednocześnie, że niekoniecznie odtworzymy tę stylizację 1:1. Ułatwi to znalezienie złotego środka podczas wizyty na fryzurę próbną.

DLACZEGO FRYZURA ZE ZDJĘCIA NIE WYGLĄDA TAK SAMO NA TWOICH WŁOSACH?

Mały #realitycheck … Każdy włos jest inny – różnią się od siebie gęstością, długością, strukturą oraz kolorem. Warto wziąć pod uwagę fakt, że większość zdjęć, które wybieramy jako naszą inspirację jest robiona typowo pod portale społecznościowe, poddawana obróbce w programach graficznych. Być może na Twoich włosach pewne upięcia będą niemożliwe do wykonania.

SZUKAJĄC FRYZURY ZWRÓĆ UWAGĘ NA STYL STYLISTKI

Warto zwrócić uwagę na styl stylistki, którą wybraliśmy do wykonania fryzury i poszukać na jej profilach upięć, które także nas interesują. Niestety nikt nie jest w stanie odwzorować w 100% fryzury ze zdjęcia – zwłaszcza nie swojego. Próbuj dostać się do osoby, której styl Ci się podoba, a prace zapierają dech w piersiach! Unikniesz dzięki temu niepowodzeń i niepotrzebnych rozczarowań, ponieważ każdy fryzjer pracuje trochę inaczej!

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez KINGA TOKARCZYK (@zapleciona_kingatokarczyk)

Nie jestem w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania w jednym artykule, więc jeśli chcecie o coś jeszcze zapytać – zapraszam do kontaktowania się z nami przez naszego maila lub Instagram! Niemniej jednak mam nadzieję, że ten wpis zainspiruje Cię do odwiedzenia naszego salonu oraz ułatwi wstępny wybór wymarzonej fryzury! 😉