20.02.2024
moda

Zakładając sklep internetowy Hair Me Up z myślą o Klientach naszego salonu nie spodziewaliśmy się, że kilka miesięcy później zostanie on nominowany do Vogue Beauty Awards 2023.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez HAIR ME UP • salon • akademia • sklep • blog (@hairmeup_pl)


35 kategorii, 175 nominowanych a wśród nich MY! Znaleźliśmy się w zaszczytnym gronie 5 sklepów wyróżnionych w kategorii Zakupy Online. W uzasadnieniu redakcja “Vogue Polska” doceniła przeniesienie profesjonalnego doradztwa fryzjerskiego z salonu do sklepu internetowego oraz stworzenie filtrów wyszukiwania, które pomagają dobrać produkty do potrzeb włosów.

Jest nam niezmiernie miło, że nasz pomysł i nasza praca zostały docenione. Poświęciliśmy mnóstwo czasu na zbudowanie zaufania naszych Klientów w salonie oraz na codzienne budowanie ich świadomości w zakresie pielęgnacji włosów. Następnie cały ogrom energii i zaangażowania wymagało zbudowanie platformy internetowej, która będzie nie tylko oferować produkty, ale także stanie się kontynuacją dialogu z salonu fryzjerskiego. Dlatego gdy okazało się, że ruch w naszym sklepie online przekroczył nasze oczekiwania, była to dla nas największa nagroda za poniesiony trud. Nie spodziewaliśmy się, że wisienką na tym torcie stanie się nominacja do prestiżowej nagrody Vogue Beaty Awards. Spotkała nas Gwiazdka w środku lata! A może to spóźniony prezent na Dzień Dziecka? W każdym razie takie sytuacje motywują i dodają nowej energii do działania, ponieważ okazuje się, że to, co robimy ma jeszcze więcej sensu niż nam się wydawało. Udało się nam osiągnąć stan rzeczy, w którym Hair Me Up to nie tylko salon fryzjerski, jest to całościowe podejście do dbania o włosy. I bardzo jesteśmy z tego powodu zadowoleni, ponieważ zadbane włosy bardziej cieszą na co dzień, natomiast podczas wizyty u fryzjera pozwalają na więcej, dają większy wachlarz możliwości i lepsze efekty. Dobrze, że takie podejście zyskuje na popularności i zostało docenione przez redakcję Vogue Polska. Bo największymi beneficjentami tej filozofii będziecie WY, posiadacze włosów, które mają dawać wam radość.

Dlatego zawsze w razie wątpliwości co do wyboru odpowiednich produktów, zachęcamy do kontaktu z nami, czy to na odległość czy bezpośrednio na Basztowej 23. Chętnie porozmawiamy, wysłuchamy Twoich potrzeb i doradzimy jakie kosmetyki będą odpowiednie, oraz, co równie ważne, jak ich używać. Pamiętajcie, że produkty u nas pochodzą wprost od producenta i nie czekają długo na półkach, ponieważ jako salon sami je na bieżąco zużywamy i musimy regularnie uzupełniać magazyn. Dostarczamy na terenie całej Polski, a jeśli jesteście w Krakowie, możecie także wpaść po odbiór osobisty, zamienić parę zdań na temat kosmetyków i podzielić się Waszymi wrażeniami z ich stosowania. Dla nas to kolejna porcja wiedzy, której w Hair Me Up jesteśmy ciągle głodni.

Jesteśmy w kontakcie! Trzymajcie za nas kciuki!

Pssst… Aby sprawdzić najnowsze promocje kliknij TUTAJ.