20.02.2024
news

HAIR ME UP  x  OLAPLEX

Słyszeliście już sporo nowin na temat Hair Me Up w tym roku? Otwarcie sklepu, nominacja od Vogue, powiększenie grona stylistów, zabytkowe sufity po kompleksowej renowacji, certyfikat jakości MSUES dla naszej Akademii? To dobrze, teraz szykujcie się na więcej. Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że Hair Me Up zostało oficjalnym Ambasadorem Olaplex w Polsce!

Krótka historia o tym jak się to zaczęło…

Jest to dla nas największe docenienie naszego przywiązania do marki, sięgającego czasów gdy Olaplex wchodził na rynek w Polsce. Kierując się dbałością o zdrowie włosów naszych Klientów koniecznie chcieliśmy, by te produkty były nieodłącznym elementem ich pielęgnacji. Dlatego od lat jest to najczęściej polecany przez nas system ochrony włosów poddawanych koloryzacji i uwrażliwionych. Dotyczy to zarówno zabiegów w salonie jak i kosmetyków dedykowanych do pielęgnacji domowej. Cieszymy się więc, że rozwijająca się gama produktów pozwala na rozszerzenie pielęgnacji o nowe obszary. Obecnie z Olaplex można dbać o włosy także podczas stylizacji. Z punktu widzenia stylisty, większy wybór produktów zaufanej marki oznacza nowy wachlarz możliwości w pracy. To także więcej kosmetyków, które możemy z przekonaniem polecić do codziennego stosowania. Bo kondycja włosów naszych stałych klientów korzystających z Olaplex jest żywym dowodem na skuteczność tej formuły. Daje ona także lepiej prezentujące się koloryzacje dzięki odpowiedniemu zabezpieczeniu. Dlatego z pełnym zaufaniem polecamy ją tym, którzy jeszcze nie mieli okazji jej przetestować. Cieszymy się więc, że nasza dbałość o kondycję włosów i zdrowe koloryzacje z ochroną Olaplex zostały zauważone przez sama markę.

Co za tym idzie?

Jako nowy Ambasador Olaplex gwarantujemy wam, że to nie będzie pusty tytuł. To miano będzie niosło za sobą więcej korzyści dla waszych włosów. Dlatego wrzesień ogłaszamy miesiącem Olaplex! Czekają na Was rabaty na produkty w salonie oraz w sklepie internetowym. Przy każdym produkcie znajdziecie nasz znak ambasadora potwierdzający oryginalność. Otrzymacie prezenty za zakupy stacjonarne. A na pielęgnację Olaplex do innych usług przez cały miesiąc będzie obowiązywać niepowtarzalna promocja.

Spieszcie się z rezerwowaniem wizyt, bo ostatnie wolne terminy szybko znikają. Śledźcie nasz profil na Instagramie gdzie znajdziecie szczegóły wrześniowej oferty i informacje o terminach last minute na usługi.

Świętujcie z nami z korzyścią dla waszych kosmyków. Pokażcie, że prawdziwymi ambasadorami Olaplex i świadomej pielęgnacji włosów jesteście wy.