fbpx
Logo Hair Me Up

Szkolenie indywidualne dla wizażystów: podstawy stylizacji do sesji zdjęciowych

Wizażystko! Naucz się robić piękne fryzury do sesji zdjęciowych. Szybko i efektownie 🙂

Cześć, tutaj Anna Adamczuk. Mam do Ciebie 3 pytania:

 • Jak często słyszysz, że masz fajny warsztat make-up, ale Klient poszukuje do sesji make-up artist i fryzjera w jednej osobie? 
 • Czy makijaż to Twój konik, jednak nie miałaś zbyt wiele wspólnego z czesaniem? 
 • Czy chcesz być specjalistką 2w1 — makijaż i fryzury? 

Tak? Jesteś na dobrej drodze, aby kompleksowo przygotowywać modeli do sesji! Właśnie dla takich osób jak Ty, przygotowałam indywidualne szkolenie z podstaw stylizacji włosów do sesji zdjęciowych. Gotowa?

Podstawy czesania do sesji zdjęciowych — szkolenie indywidualne w Krakowie

Pewnie zastanawiasz się, czy jeden dzień wystarczy, aby nauczyć się czesać włosy do zdjęć. Przecież praca na sesjach zdjęciowych oznacza presję czasu i idealne realizacje. Tam nie ma miejsca na błędy. Potwierdzam: da się! Realizowałam kampanie reklamowe w Polsce, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii i USA z markami takimi jak: Pola Zag, 4F, Sizeer, DeeZee, Venus, Lenovo, 50Style. Czesałam też polskich i zagranicznych osób publicznych. Dlatego wiem, jak stylizować fryzury do sesji zdjęciowych. Pokażę Ci to na szkoleniu.
*To jest szkolenie modowe — nauczysz się, jak tworzyć fryzury do kampanii reklamowych. Chcesz tworzyć upięcia ślubne? Sprawdź indywidualne i grupowe szkolenia z upięć.

Czy szkolenie z podstaw stylizacji jest dla mnie?

Sprawdź to! 

Czy teraz…

 • czeszesz tylko swoje włosy przed lustrem — nigdy nie robiłaś fryzur komercyjnie?
 • często słyszysz, że szkoda, że nie zajmujesz się czesaniem do sesji, bo Klient szuka usług w pakiecie?
 • chcesz się rozwijać jako wizażystka-stylistka włosów i móc pochwalić się dobrym fachem w ręku i certyfikatem?
strzałka hairmeup-2

Po szkoleniu:

 • odpowiadasz na oczekiwania Klientów — czeszesz proste fryzury, które wyglądają efektownie na zdjęciach,
 • realizujesz stylizacje do sesji zdjęciowych od A do Z — oferujesz pakiet usług: makijaż, czesanie,
 • potwierdzasz umiejętność tworzenia fryzur certyfikatem, czeszesz i zarabiasz więcej.

Brzmi dobrze? W takim razie czekam na wiadomość od Ciebie!

Jakich fryzur nauczę się na szkoleniu?

Powiem wprost — jakich chcesz! To szkolenie indywidualne, więc dopasujemy je do Twoich potrzeb tak bardzo, jak tylko się da. Możemy postawić na fryzury męskie, dziecięce (bo o takie często proszą Klienci) lub proste stylizacje kobiece: fale Hollywood, loki, beachwaves, lekkie upięcia, lata 90…


Porozmawiajmy, jakich fryzur chciałabyś się nauczyć, o jakie fryzury pytali Cię klienci. Podpowiem, doradzę i dopasujemy program szkolenia tak, abyś po ukończeniu go, odpowiadała na potrzeby Twoich Klientów, realizowała stylizacje do sesji szybciej i zarabiała więcej!

Ile kosztuje szkolenie z podstaw stylizacji włosów do sesji?

Bierzesz udział w szkoleniu, po którym będziesz zarabiać więcej. Płacisz 2500 złotych za cały dzień szkolenia (przy większej liczbie dni — 2000 zł) i:

 • poznajesz podstawy czesania na sesje zdjęciowe — od razu wykorzystujesz te umiejętności w pracy
 • uczysz się po okiem ekspertki, która pracuje z topowymi markami — w 8 intensywnych godzin dowiadujesz się, jak czesać do kampanii reklamowych
 • nabywasz nowe umiejętności i świadczysz kompleksowe usługi podczas sesji — kompleksowo i szybciej obsługujesz sesje, a dzięki temu zarabiasz więcej

 

Moje stylizacje zostały już opublikowane w Harper’s BAZAAR, Vogue Italia, Wysokie Obcasy, Label Magazine, Pani. Po szkoleniu zobaczymy w nich również Twoje fryzury, prawda? 🙂

Strona korzysta z plików cookies. Są to pliki pozwalające na korzystania z narzędzi analitycznych, marketingowych oraz społecznościowych.
Rozumiem i akceptuję