fbpx
Logo Hair Me Up

Miniebook

Stylisto! Stylistko!

Chcesz, aby Twoja marka błyszczała w sieci? Oto 7 kroków do robienia pięknych zdjęć Twoich stylizacji

Ty i osoby siadające na Twoim fotelu już wiecie, że tworzysz cuda na głowie. Co zrobić, aby dowiedziała się o nich reszta świata? Odbierz mini eBooka i dowiedz się, jak pokazać w social mediach fryzury spod Twoich nożyczek i szczotki.

Pokazujemy Ci, jak przenieść olśniewający blask Twoich stylizacji z salonu do internetu. Szybko i na miejscu. Nie musisz mieć sprzętu za miliony, przeznaczać całych dni na sesje zdjęciowe ani zatrudniać profesjonalnych fotografów do zrobienia kilku ujęć. Możesz nauczyć się tego już teraz!

  • Zrobisz piękne zdjęcia samodzielnie – nie potrzebujesz asysty, jedynie modelkę, aparat i 7 wskazówek!
  • Zrobisz piękne zdjęcia szybko – wystarczy, że zainwestujesz 30 minut w poznanie 7 kroków do idealnych zdjęć!

Co to za mini eBook?

Mini eBook to opisane w zwięzły i przyjazny sposób podstawy robienia pięknych zdjęć – od przygotowania włosów, przez techniczne aspekty, aż po podziwianie pięknych ujęć. To baza wskazówek, które zapewnią Ci wejście na wyższy poziom fryzjerstwa w sieci.

Dlaczego warto pobrać mini-eBooka?

  • Dostajesz praktyczne porady – napisałyśmy tego mini eBooka, bo wiemy, jak trudne są początki. Właśnie tego brakowało nam, gdy zaczynałyśmy przygodę z Hair Me Up – porad, wsparcia i praktyki. Dlatego dajemy je Tobie. Korzystaj!
  • Pobierasz wiedzę – wiemy, że ona działa. Sprawdziłyśmy ją i przećwiczyłyśmy w naszym salonie. Sprawdź na naszym Instagramie, jakie piękne zdjęcia zrobisz, stosując wskazówki eBooka. I je rób 🙂
  • Uczysz się szybko – brakuje Ci czasu na szkolenia? Jasna sprawa, klientki nie chcą czekać. Poznajesz nasze wskazówki, inwestujesz 30 minut w wykorzystanie w praktyce i masz piękne zdjęcia. To jak, znajdziesz pół godziny?

Nie dziel włosa na czworo, tylko pobierz mini eBook dla stylistów. Dowiesz się, jak zrobić idealne zdjęcie włosów na social media. Wiemy, jakich wskazówek potrzebujesz! Aparat, światło, tło i Twoje mistrzowskie fryzury błyszczą na zdjęciach! Jakie światło? Co z tym aparatem? Jakie tło wybrać? O tym wszystkim (i nie tylko) przeczytasz w mini eBooku.

Pobierasz, czy wolisz oglądać piękne zdjęcia włosów w social mediach konkurencji?

Strona korzysta z plików cookies. Są to pliki pozwalające na korzystania z narzędzi analitycznych, marketingowych oraz społecznościowych.
Rozumiem i akceptuję