fbpx
Logo Hair Me Up

Ebook

minimalizm

EBOOK

Poczuj minimalizm we włosach - postaw małe kroki do dużej zmiany na głowie

Codziennie spotykam Klientki o wspaniałych, prostych włosach, które marzą o posiadaniu fal na głowie. I na odwrót – Kobiety o kręconych włosach, siadające na moim fotelu, przyznają, że z utęsknieniem patrzą na proste, lśniące fryzury, bo ze swoimi sobie nie radzą. To samo dotyczy kolorów, jakimi obdarowała je natura. Lubią je zmieniać, po prostu!

Wszystkie je łączy jedno – pragnienie posiadania pięknych włosów. Słuchając moich Klientek, utwierdzam się w przekonaniu, które towarzyszy mi od dawna –  piękno ma wiele twarzy, ale jeden wspólny mianownik jakim są zdrowe włosy. A te niezależnie od struktury czy koloru: uzyskasz tylko dzięki odpowiedniej pielęgnacji.

Zobacz, co o eBooku mówią osoby, które już zainwestowały w piękne i zdrowe włosy, kupując “Minimalizm w pielęgnacji włosów”.

AUTORKA

ANNA ADAMCZUK

Cześć, tutaj Anna Adamczuk, jestem Fryzjerem i Założycielką Hair Me Up. Razem z zespołem stworzyłam dla Was skarbnicę wiedzy o pielęgnacji włosów.
Odpowiedzieliśmy na pytania, które najczęściej słyszymy od naszych Klientek:

Jaką dietę stosować, aby wzmocnić włosy od środka?

Jakich kosmetyków używać, aby w łazience pomiędzy kolorowymi tubkami… zmieściła się jeszcze Twoja osoba? 

Czy są receptury na domowe wcierki, maski i peelingi, które można przygotować samodzielnie?

Na te i inne pytania odpowiadam razem z technologiem chemicznym, trychologiem i dietetykiem. Prostym językiem obalamy mity o pielęgnacji i… sprawiamy, że mniej oznacza więcej. Poprowadzimy Cię krok po kroku przez krainę pielęgnacji Zacznij troszczyć się o zdrowie i piękno Twoich włosów razem z nami!

My przekazujemy pigułkę wiedzy i doświadczenia o pielęgnacji włosów. Ty wdrażasz nasze wskazówki w codziennym dbaniu o siebie i stawiasz małe kroki w stronę znaczącej zmiany na Twojej głowie. W eBooku pokażemy Ci, że można osiągnąć widoczne efekty bez wydawania fortuny, a pielęgnacja nie musi być drugim etatem - wystarczy wiedzieć, jak to zrobić. Zastosowanie porad z eBooka w domowym zaciszu sprawi, że na Twojej głowie codziennie będzie pojawiać się efekt jak z salonu. "Minimalizm w pielęgnacji włosów" to instrukcja na połączenie troski o zdrowy włos z rytmem dnia codziennego. Dzięki eBookowi dobierzesz najlepszą pielęgnację dla siebie, wzbogacisz ją o zdrową i smaczną dietę i zaobserwujesz, jak Twoja fryzura zdobywa blask, siłę i piękno!

O EBOOKU

Ten eBook to jedyny w swoim rodzaju zbiór informacji i porad dotyczących pielęgnacji włosów, stworzony przez ekspertów. Tutaj:
 • znajdujesz odpowiedzi na najpopularniejsze pytania nurtujące każdą kobietę – gatunki włosów, wpływ diet i chorób na włosy, a nawet surowce kosmetyczne przestają być dla Ciebie wiedzą tajemną,
 • poznajesz fakty i mity dotyczące pielęgnacji włosów – nabywasz rzetelną wiedzę wprost do wykorzystania w praktyce,
 • świadomie kończysz z eksperymentowaniem na włosach – od teraz wiesz, co robisz i pracujesz na długotrwałe efekty,
 • odkrywasz sekretne receptury na domowe kosmetyki do pielęgnacji włosów – poprawiasz kondycję włosów, korzystając z tego, co masz w kuchni,
 • dbasz o siebie – szczęśliwa i piękna Ty bez długich godzin spędzonych w łazience to nasz cel!

Dla kogo jest ten eBook?

Zastanawiasz się, czy “Minimalizm w pielęgnacji włosów” jest dla Ciebie? Czy…

 • chcesz cieszyć się pięknymi, zdrowymi włosami, ale nie wiesz jak to zrobić i działasz metodą prób i błędów?
 • mniej oznacza dla Ciebie lepiej i chcesz tę zasadę stosować również w pielęgnacji?
 • troska o środowisko przemawia przez Twój styl życia i chciałabyś, aby pielęgnacja, którą stosujesz, była w duchu ekologicznego minimalizmu?
 • zdarza Ci się kupować nowe produkty do pielęgnacji włosów pod wpływem TikToków lub oglądania porannych rutyn Instagramowych włosomaniaczek, a potem tak naprawdę nie wiesz, który produkt dał jakikolwiek efekt?
 • potrzebujesz gwarancji, że stosujesz sprawdzoną pielęgnację, która przyniesie efekt?
 • chcesz skorzystać z porad eksperckiego zespołu i przenieść pielęgnację z salonu do życia codziennego? 

Odpowiedziałaś tak na chociaż jedno z powyższych pytań? W takim razie ten eBook został napisany specjalnie dla Ciebie! Plan jest następujący: wykorzystujesz naszą wiedzę, a Twoje włosy odwdzięczą Ci się efektem, o jakim zawsze marzyłaś! Brzmi dobrze?

To co, wchodzisz do gry o piękne i zdrowe włosy
razem z nami?

IMG_2528

Dla kogo nie jest ten eBook?

 • jesteś profesjonalistką, pracujesz w zawodzie fryzjera od lat, a o pielęgnacji włosów wiesz już wszystko,
 • zaopatrując się w nowe kosmetyki, czujesz się jak ryba w wodzie i chętnie kupisz na nie nowy regał,
 • nie chcesz zmian – bardziej niż pragnienie pięknych, zdrowych włosów pociąga Cię przywiązanie do dotychczasowych rytuałów pielęgnacji.

Czy pierwsze pytanie to Twoja charakterystyka? Prawdopodobnie wiesz już wszystko, co napisaliśmy w tym eBooku – brawo! Może drugie lub trzecie pytanie brzmi jak opis Ciebie? W takim razie wiedza z eBooka może nie współgrać z Twoimi przyzwyczajeniami. Szkoda, ale… czy jest sens wprowadzać zmiany na siłę? W razie czego – wiesz, gdzie nas szukać. 🙂

Darmowy rozdział ebooka!

Chcesz sprawdzić czy ta wiedza jest dla Ciebie? Pobierz fragment eBooka o wpływie chorób tarczycy na kondycję włosów. Przekonaj się, że warto zainwestować w wiedzę ekspercką, która może całkowicie zmienić Twoje podejście do pielęgnacji włosów. Przeżyj pielęgnacyjną rewolucję!
.

Darmowy rozdział ebooka!

Chcesz sprawdzić czy ta wiedza jest dla Ciebie? Pobierz fragment eBooka o wpływie chorób tarczycy na kondycję włosów. Przekonaj się, że warto zainwestować w wiedzę ekspercką, która może całkowicie zmienić Twoje podejście do pielęgnacji włosów. Przeżyj pielęgnacyjną rewolucję!
.
Strona korzysta z plików cookies. Są to pliki pozwalające na korzystania z narzędzi analitycznych, marketingowych oraz społecznościowych.
Rozumiem i akceptuję