fbpx
Logo Hair Me Up

Ebook

minimalizm

EBOOK

Poczuj minimalizm we włosach - postaw małe kroki do dużej zmiany na głowie

Codziennie spotykam Klientki o wspaniałych, prostych włosach, które marzą o posiadaniu fal na głowie. I na odwrót – Kobiety o kręconych włosach, siadające na moim fotelu, przyznają, że z utęsknieniem patrzą na proste, lśniące fryzury, bo ze swoimi sobie nie radzą. To samo dotyczy kolorów, jakimi obdarowała je natura. Lubią je zmieniać, po prostu!

Wszystkie je łączy jedno – pragnienie posiadania pięknych włosów. Słuchając moich Klientek, utwierdzam się w przekonaniu, które towarzyszy mi od dawna –  piękno ma wiele twarzy, ale jeden wspólny mianownik jakim są zdrowe włosy. A te niezależnie od struktury czy koloru: uzyskasz tylko dzięki odpowiedniej pielęgnacji.

AUTORKA

ANNA ADAMCZUK

Cześć, tutaj Anna Adamczuk, jestem Fryzjerem i Założycielką Hair Me Up. Razem z zespołem stworzyłam dla Was skarbnicę wiedzy o pielęgnacji włosów.
Odpowiedzieliśmy na pytania, które najczęściej słyszymy od naszych Klientek:

Jaką dietę stosować, aby wzmocnić włosy od środka?

Jakich kosmetyków używać, aby w łazience pomiędzy kolorowymi tubkami… zmieściła się jeszcze Twoja osoba? 

Czy są receptury na domowe wcierki, maski i peelingi, które można przygotować samodzielnie?

Na te i inne pytania odpowiadam razem z technologiem chemicznym, trychologiem i dietetykiem. Prostym językiem obalamy mity o pielęgnacji i… sprawiamy, że mniej oznacza więcej. Poprowadzimy Cię krok po kroku przez krainę pielęgnacji Zacznij troszczyć się o zdrowie i piękno Twoich włosów razem z nami!

O EBOOKU

Ten eBook to jedyny w swoim rodzaju zbiór informacji i porad dotyczących pielęgnacji włosów, stworzony przez ekspertów. Tutaj:
 • znajdujesz odpowiedzi na najpopularniejsze pytania nurtujące każdą kobietę – gatunki włosów, wpływ diet i chorób na włosy, a nawet surowce kosmetyczne przestają być dla Ciebie wiedzą tajemną,
 • poznajesz fakty i mity dotyczące pielęgnacji włosów – nabywasz rzetelną wiedzę wprost do wykorzystania w praktyce,
 • świadomie kończysz z eksperymentowaniem na włosach – od teraz wiesz, co robisz i pracujesz na długotrwałe efekty,
 • odkrywasz sekretne receptury na domowe kosmetyki do pielęgnacji włosów – poprawiasz kondycję włosów, korzystając z tego, co masz w kuchni,
 • dbasz o siebie – szczęśliwa i piękna Ty bez długich godzin spędzonych w łazience to nasz cel!

To co, wchodzisz do gry o piękne i zdrowe włosy
razem z nami?

Darmowy ebook!

Przekonaj się, że warto zainwestować w wiedzę ekspercką, która może całkowicie zmienić Twoje podejście do pielęgnacji włosów. Przeżyj pielęgnacyjną rewolucję!

  Darmowy ebook!

   Przekonaj się, że warto zainwestować w wiedzę ekspercką, która może całkowicie zmienić Twoje podejście do pielęgnacji włosów. Przeżyj pielęgnacyjną rewolucję!

   Strona korzysta z plików cookies. Są to pliki pozwalające na korzystania z narzędzi analitycznych, marketingowych oraz społecznościowych.
   Rozumiem i akceptuję